Informācija
Neklēt

Piegādes informācija

Šī vietējā top! e-veikala piegādes teritorijā ietilpst:

Tukums, Rauda, Milzkalne, Tume, Irlava, Ozolpils.


Ja pasūtījums un apmaksa tiek veikta līdz plkst. 15.00 - piegāde tekošajā dienā  (izņemot sestdienas, svētdienas un valstī noteiktās brīvdienas)
Ja pasūtījums un apmaksa tiek veikta pēc plkst. 15.00 - piegāde nākošajā dienā (izņemot sestdienas, svētdienas un valstī noteiktās brīvdienas)

Lūdzu, sekot līdzi aktuālajai informācijai - Jūs tiksiet informēts zvanot vai ar īsziņas starpniecību par to, kad ir plānota piegāde.

Atgādinām, ka preču pasūtījuma minimālā summa ir 20.00 EUR.

Piegādes izmaksas:
- Pilsētas robežās Jūs maksāsiet - 2.00 EUR.
- Ārpus pilsētas robežām par piegādi Jūs maksāsiet - 4.00 EUR.

Mums svarīgākā ir drošība, tāpēc nodrošināsim bezkontaktu piegādi taču, ja iegādāsieties alkoholiskos dzērienus pie preču saņemšanas kurjeram būs jāpārliecinās par Jūsu vecumu, tāpēc, lūdzu, sagatavojat personu apliecinošu dokumentu, kas apliecina, ka esat sasniedzis 18 gadu vecumu.

Ko nozīmē preču aizvietošana?
Var gadīties situācija, kad iepērkoties e-veikalā prece bija pieejama, taču komplektējot Jūsu pasūtījumu tā vairs nav pieejama. Šajā gadījumā paturam iespēju preci aizvietot ar līdzvērtīgu, to saskaņojot ar Jums sazinoties.

Vai ir vecuma ierobežojumi veikala lietošanai?
Jā, lai iepirktos mūsu veikalā Tev ir jābūt pilngadīgam.

Jūsu vietējais top! e-veikals

Distances līgums 

Alkohola lietošana ir kaitīga veselībai. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta!